IZOLTING MORAVIA – střechy ploché, šikmé, zemní práce, klempířské práce
Ploché střechy

Mechanicky kotvené i plošně lepené fóliové systémy, asfaltové modifikované pásy, hydroizolační nátěry a stěrky.

Šikmé střechy

Betonové a pálené krytiny, asfaltové šindele, vláknocementové krytiny.

Zemní izolace

PVC fólie, asfaltové modifikované pásy, izolace proti tlakové vodě, izolace s chemickou odolností, systémy proti radonu.

Klempířské práce

Vlastníme klempířské stroje, které svou technologií jsou na špici klempířského řemesla.

IZOLTING MORAVIA s.r.o.
PF 2019

PF 2019
Jsme klempířská elita!

Jsme klempířská elita!
Měření termokamerou

Měření termokamerou FLUKE
Anketa

Miniaplikace
Tenis pod horami

Tenis pod horami
Certifikovaná montážní firma

Certifikovaná montážní firma
Vybráno z posled. realizací

Hudební altán, Rožnov pod Radhoštěm Hudební altán
Rožnov pod Radhoštěm

Typ střechy: šikmá
Materiál: Cu tl. 0.6 mm
Výměra: 60 m2

» více referencí
Online poptávka

Poptávkovký online formulář

Pro představu o ceně rekonstrukce můžete použít náš poptávkový online formulář

» vyplnit formulář
Počasí

Když prší, pokrývati nelze,
když neprší, není třeba.

Máme v tom trvale jasno :)

Aktuality

PF 2019

07.12.2018

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou přízeň, důvěru a spolupráci v tomto roce a popřáli jim klidné prožití vánočních svátků a především pak pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, pohody a úspěchů v roce 2019!

Kolektiv IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Certifikace

Hodnocení nejvyšší důveryhodnosti

29.08.2018

Získali jsme prestižní a nejvyšší možné ekonomické, finanční ocenění stupně AAA.

1. a 3. místo BULL OF THE YEAR 2017

09.04.2018

Další cenné vítězství v soutěži BULL OF THE YEAR 2017, kde jsme se dvěma objekty z celé ČR získali velmi cenné 1. místo (Falcovaná šablona) a 3. místo (Falcovaný šindel). Jedná se o ocenění za velmi nadstandartní řešení detailů a té nejvyšší profesionality v oboru.

Certifikace

Certifikace

22.03.2018

Opět jsme obhájili všechny certifikáty podle nových norem ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016 a ČSN OHSAS 18001:2008.

Je zřejmé, že společnost nadále udržuje, uplatňuje a potvrzuje svůj systém managementu kvality, enviromentálního managmentu a managmentu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Samotné certifikáty si můžete prohlédnout zde.

PF 2018

05.12.2017

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou přízeň, důvěru a spolupráci v tomto roce a popřáli jim klidné prožití vánočních svátků a především pak pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, pohody a úspěchů v roce 2018!

Kolektiv IZOLTING MORAVIA s.r.o.

1. místo BULL OF THE YEAR 2016

03.04.2017

Naše společnost získala 1. místo v soutěži BULL OF THE YEAR 2016 za realizaci maloformátové krytiny PREFA-šindel na objektu Hotelu Charbulák.

Opět patříme mezi klempířskou elitu!

22.03.2017

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. splnila všechna kritéria a postoupila tak v klubu RHEINZINK - kvalitní klempířství na úroveň 4 hvězd. Tento klub sdružuje ty nejlepší odborníky v oboru. Jsme přesvědčeni, že spojení kvalitní práce s kvalitním materiálem přináší všestranný prospěch, tzn. nejen výrobci a realizační firmě, ale především investorovi.

Více informací o klubu RHEINZINK - kvalitní klempířství se můžete dozvědět zde.

PF 2017

08.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou přízeň, důvěru a spolupráci v tomto roce a popřáli jim klidné prožití vánočních svátků a především pak pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, pohody a úspěchů v roce 2017!

Kolektiv IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Závěsný koš PK2

27.06.2016

Do našeho sortimentu přibyla další novinka - závěsný koš PK2 pro teleskopický manipulátor Manitou MLT 625

Montáž roku

27.06.2016

Naše společnost získala 2. a 3. místo v soutěži "Montáž roku 2015", pořádanou společností VELUX.

Teleskopický manipulátor Manitou MLT 625–75H

17.12.2015

Pro potřeby snažší manipulace se střešními krytinami a hydoizolacemi jsme pořídili nový teleskopický kompaktní manipulátor francouzského výrobce Manitou MLT 625-75H s nosností 2,5 t a výškou zdvihu 5,85 m. Tento stroj je poháněn na všechny 4 kola a vzhledem k jeho kompaktním rozměrům se dostane i do těch nejmenších, za to nejhůře dosažitelných míst, a to za jakýchkoli podmínek. Jeho výška činí pouhých 1,98 m a jeho šířka 1,95 m. Jako příslušenství naše společnost zvolila paletizační vidle s nosností 2,5 t a dále nakládací lopatu s břitem o velikosti 0,7 m3.

Tento stroj naši společnost posune zase o krok dopředu a především pak usnadní a zrychlí celou dobu provádění vlastní montáže.

PF 2016

11.12.2015

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou přízeň, důvěru a spolupráci v tomto roce a popřáli jim klidné prožití vánočních svátků a především pak pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, pohody a úspěchů v roce 2016!

Kolektiv IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Jsme zase dál!

24.06.2015

Vývoj klempířského řemesla jde stále kupředu a společnost IZOLTING s ním drží krok!

Doplnili jsme naše rozsáhlé portfolio klempířského vybavení o další dvě novinky:

1. Ruční ohýbačku WUKO UNI BENDER 2200 – umožňující tvarování plechu přímo na místě s lehkostí práce s kleštěmi a precizností stolní ohýbačky. Rozsah šířky ohybu: 5 - 200mm. Tloušťka ohýbaného materiálu: do 0,8 mm.

2. Profesionální rozšiřovací nástavce na svody průměru 80, 100 a 120 mm od renomovaného německého výrobce M.A.S.C. Nástavce si hravě poradí se všemi typy potrubí – bezešvými, svařovanými i falcovanými, a v jakémkoliv materiálovém provedení – Pz, TiZn, Cu nebo Al.
Nyní již nejsme limitováni počtem prefabrikovaných hrdel na zakoupených rourách, jelikož si během několika vteřin kdekoliv vytvoříme hrdlo vlastní. Nejenže nyní odpadá pracné ruční dopojování svodových potrubí ale především výsledný efekt nese punc profesionálního strojového zpracování.

Pořízené vybavení nám samozřejmě nejen zpříjemňuje práci, ale především jsme díky němu schopni poskytovat ještě kvalitnější služby než doposud. Přesvědčte se sami.

Jsme klempířská elita!

30.04.2015

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. splnila všechna kritéria a stala se členem klubu RHEINZINK - kvalitní klempířství, který sdružuje ty nejlepší v odborníky v oboru. Jsme přesvědčeni, že spojení kvalitní práce s kvalitním materiálem přináší všestranný prospěch, tzn. nejen výrobci a realizační firmě, ale především investorovi.

Více informací o klubu RHEINZINK - kvalitní klempířství se můžete dozvědět zde.

IZOLTING JE JEDNIČKA!

18.03.2015

Naše firma nejenže u svých zákazníků nadále obhájila titul KVALITNÍ FIRMA, ale dosáhla celkové maximální možné známky 1,00!

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Kompletní analýzu spokojenosti si můžete přečíst PDF zde.

PF 2015

10.12.2014

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou přízeň, důvěru a spolupráci v tomto roce a popřáli jim klidné prožití vánočních svátků a především pak pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, pohody a úspěchů v roce 2015!

Kolektiv IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Střecha jako býk jedině od IZOLTINGU!

"Střecha jako býk" jedině od IZOLTINGU!

12.03.2014

Naše firma vyhrála prestižní 2. místo v soutěži „BÝK ROKU 2013“ (angl. „BULL OF THE YEAR 2013“), vyhlašované každoročně předním rakouským výrobcem kvalitních hliníkových krytin a fasádních systémů - firmou PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. Naše společnost v soutěži uspěla s precizní realizací střechy na Domě sociálních služeb v Návojné u Brumova-Bylnice. Krytina střechy byla tvořena falcovanou hliníkovou šablonou PREFA v elegantní černé barvě a povrchové úpravě stucco.

Za ocenění děkujeme a těšíme se na další práci s tímto špičkovým materiálem.

Příští střecha silná jako býk může být právě ta Vaše!

IZOLTING JE KVALITNÍ FIRMA!

IZOLTING JE KVALITNÍ FIRMA!

12.02.2014

Naše společnost opět obhájila prestižní značku KVALITNÍ FIRMA, která odráží spokojenost našich zákazníků v roce 2013. Díky výbornému hodnocení udělenému především našimi novými zákazníky se můžeme i nadále touto značku prezentovat, a pro Vás je toto zárukou, že důvěru v nás vloženou nezklameme.

Vyzkoušejte nás a přesvědčte se sami!

Kompletní znění analýzy spokojenosti si můžete přečíst PDF zde.

PF 2014

28.11.2013

Společnost IZOLTING přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2014.

IZOLTING ověřen zákazníky!

IZOLTING ověřen zákazníky!

28.01.2013

Na základě pravidelné nezávislé analýzy spokojenosti našich zákazníků zpracované APC Asociací pro certifikaci a.s., Brno naše společnost nadále obhájila prestižní značku KVALITNÍ FIRMA.

Všem našim zákazníkům za pozitivní hodnocení děkujeme a vzkazujeme, že toto ocenění vnímáme nejen jako odměnu za naši dosavadní práci ale především jako závazek do budoucna k dalšímu rozvoji a zvyšování kvality poskytovaných služeb.

Staňte se i Vy jedním z mnoha spokojených zákazníků naší společnosti!

Kompletní znění analýzy spokojenosti si můžete přečíst PDF zde.

Nová zelená úsporám

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM JE TADY!

28.01.2013

Program Zelená úsporám sice končí, ale ministr životního prostředí Tomáš Chalupa představil další dotační program Nová zelená úsporám. Z toho budou podporovány jak soukromé domy, tak veřejné budovy.
»více informací

VW 4Motion

Více bezpečí a mobility s novými vozy 4x4

14.01.2013

Naše společnost přistoupila k omlazení vozového parku zakoupením nových užitkových vozidel Volkswagen Transporter s pohonem všech čtyř kol (4Motion).

S flotilou těchto osvědčených, odolných a přitom elegantních pomocníků se nyní rozjíždíme za našimi zákazníky, přičemž bláto, sníh ani led pro nás nejsou překážkou.

LEISTER

Nový svářecí automat LEISTER

14.01.2013

Vzhledem k tomu že mezi hydroizolačními materiály plochých střech stále více převažují fólie, zareagovala naše společnost na tento fakt pořízením nového svářecího automatu LEISTER VARIMAT V2 s provozem na 230 V od švýcarského výrobce Leister Technologies AG. Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. tak ještě více posílila své možnosti kvalitního a efektivního provádění fóliových hydroizolací, které jsou dnes již trendem moderních plochých střech.

Bližší informace o tomto zařízení je možné získat na webových stránkách výhradního distributora WELDPLAST ČR s.r.o..

Svářecí automat nabízíme rovněž k zapůjčení. Seznam veškerého nabízeného vybavení naleznete v sekci půjčovna nářadí.

Stáž v naší firmě

09.01.2013

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. se účastní projektu „STÁŽE VE FIRMÁCH“, který v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v gesci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR realizuje Fond dalšího vzdělávání Ministerstva práce a sociálních věcí.

Stáže ve firmách jsou vhodnou příležitostí např. pro absolventy bez praxe, nezaměstnané, osoby vracející se na trh práce (např. po rodičovské dovolené) a ostatní osoby se zájmem o rozšíření nebo prohloubení kvalifikace.

Naše společnost nabízí uchazečům možnost absolvovat praktickou stáž v prostředí perspektivní, dynamické a stále se rozvíjející firmy, a to hned v několika oborech a zaměřeních. V současné době probíhají, vypisujeme či připravujeme následující stáže:

 • Daňový specialista
 • Mzdová účetní
 • Odborný účetní
 • Samostatný účetní
 • Asistent manažera projektu
 • Stavební technik mistr
 • Stavební klempíř
 • Pokrývač
 • Montér střešních izolací

Bližší informace o projektu se dozvíte na webových stránkách www.stazevefirmach.cz

V případě zájmu o konkrétní stáž v naší firmě nás neváhejte kontaktovat přímo.

PF 2013

27.11.2012

Společnost IZOLTING přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2013.

Měření termokamerou

Měření termokamerou

22.11.2012

Naše společnost provádí měření a vyhodnocování staveb pomocí špičkové profesionální termokamery FLUKE Ti 32.
Nabízíme provedení měření jak na úrovni kontroly kritických míst stavby až po podrobné měření celého objektu a komplexní posouzení a vyhodnocení v podobě odborného posudku.
»více informací

Certifikace

Certifikace

07.02.2012

V měsíci únoru 2012 proběhl ve společnosti IZOLTING MORAVIA s.r.o. audit zavedeného a udržovaného integrovaného systému managementu, kterým byl ověřen jeho soulad se všemi požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.
Naše společnost je tedy nadále oprávněným držitelem těchto certifikátů v rozsahu:

 • Provádění a dodávání střešních plášťů
 • Inženýrské služby v oblasti pozemního stavitelství
 • Provádění a dodávání pozemních staveb
 • Provádění stavebních prací a demolic
Samotné certifikáty si můžete prohlédnout zde.

PF 2012

28.11.2011

Společnost IZOLTING přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2012.

Hodnocení spokojenosti zákazníků

05.04.2011

Fa. IZOLTING MORAVIA s.r.o. si nechala zpracovat analýzu hodnocení spokojenosti zákazníků s těmito výsledky – viz. PDF izolting_analyza.pdf.

Akce - Odklízení sněhu z Vašich střech

14.12.2010

V zimním období nabízíme odklizení sněhu z Vašich střech, pro bližší informace nás kontaktujte.

PF 2011

03.12.2010

Společnost IZOLTING přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2011.

Opravy na škole jsou hotové

08.10.2010

1. září přivítala škola děti v "novém kabátě i s novou pokrývkou hlavy."
»více informací

Pochvalný dopis

02.08.2010

Společnost IZOLTING obdržela pochvalný dopis od pana Jana Šeby.

Přelom hospodářské krize?

28.01.2010

Přečtěte si zajímavý článek od Tomáše Baťi ohledně hospodářské krize.

Školení FATRAFOL

28.01.2010

Naše společnost absolvovala školení společnosti FATRAFOL, certifikáty si můžete prohlédnout v sekci Certifikáty.

Naše společnost získala prestižní marketingovou značku Kvalitní firma

13.01.2010

V rámci snahy o zkvalitňování naší činnosti se naše společnost přihlásila do referenčního programu organizace APC Asociace pro certifikaci. Díky pozitivním referencím, které jsme obdrželi od Vás, našich zákazníků, jsme byli certifikováni prestižní marketingovou značkou Kvalitní firma. Toto ocenění nás nejen těší, ale zejména zavazuje udržet a neustále zvyšovat kvalitu našich produktů i služeb.
»více informací

PF 2010

28.11.2009

Společnost IZOLTING přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2010.

Certifikace systému managmentu

23.06.2009

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. je držitelem následujících certifikátů systémů managementu: ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS 18001:2008.

Certifikáty jsou vydány v následujícím rozsahu prováděných činností:
- provádění a dodávání pozemních staveb
- provádění stavebních prací a demolic
- provádění a dodávání střešních plášťů
- inženýrské služby v oblasti pozemního stavitelství
- vnějších tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS)
- instalace výplní otvorů (oken, balkonových a vchodových dveří, atd.)

Upřesnění podmínek pro podporu z programu Zelená Úsporám

02.06.2009

Program Zelená úsporám - Ministerstvo životního prostředí dne 2. 6. odsouhlasilo otevření podmínek dotačního programu Zelená úsporám. Současná pravidla a opatření zůstávají platná - podle podmínek nastavených smlouvou vážící se ke snižování CO2 v ČR, otevření se dotkne zejména těch, kteří již v požadovaném standardu zateplili před 1. 4. 2009. Tato úprava bude uvedena v platnost na podzim tohoto roku.
»více informací

IZOLTING MORAVIA je zapsána v programu Zelená Úsporám

02.06.2009

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. je zapsána v Programu ZELENÁ ÚSPORÁM Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. Naše společnost je zařazena v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) pro následující technologie:
- Tepelné izolace - polystyrén, extrudovaný polystyrén, minerální vlna
- Okna - plastová, dřevěná, hliníková, okna střešní
- Vnější dveře - plastové, dřevěné, hliníkové,
- Střechy

Nové normy

02.05.2009

Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví vydal od 1.5.2009 nové normy ČSN. Zde uvádíme pouze vybrané normy, které se vztahují na činnost naší společnosti.
»více informací

Recertifikační audit ČSN EN ISO 9001:2001

20.03.2009

Dne 02. března 2009 proběhl úspěšně recertifikační audit ČSN EN ISO 9001:2001. Certifikační orgán neshledal žádné nedostatky při řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001 a naše společnost obstála ve výsledcích certifikačního orgánu na výbornou. Další známka a vyslání jasného signálu našim investorům a klientům, že společnost IZOLTNIG MORAVIA s.r.o. se ubírá správným směrem a může si dovolit používat své “IZOLTING …mezi mraky KING!”

PF 2009

28.11.2008

Společnost IZOLTING přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2009.

Pochvalný dopis

03.10.2008

Společnost IZOLTING obdržela pochvalný dopis od firmy SENSIT s.r.o.

Pochvalný dopis

29.07.2008

Společnost IZOLTING obdržela pochvalný dopis od pana Iva Hanáčka.

PF 2008

28.12.2007

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům mnoho úspěchů v Novém roce 2008.

Nové technologické a strojové vybavení

12.12.2007

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm rozšířila své technologické a strojové vybavení o výrobky firmy LEISTER.
»více informací

Rekonstrukce skladových prostor

11.12.2007

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm investovala částku 1.500.000,- Kč do rekonstrukce skladových prostor a technologických celků.
»více informací

Úspěšně složené zkoušky

20.05.2007

Jednatelé společnosti Ing. Antonín Slovák a p. Josef Podepřel vykonali úspěšně zkoušku u ČKAIT.
»více informací

Dozorový audit

20.05.2007

Dne 06.03. 2007 proběhl "dozorový audit", který neshledal žádné nedostatky v systému řízení jakosti - soulad s ČSN EN ISO 9001:2001
»více informací

Nové klempířské nástroje

19.12.2006

Společnost zakoupila nové mobilní klempířské stroje pro zpracování falcované krytiny. Investice přesáhly částku více jak 300.000,- Kč.
»více informací

Sponzorujeme fotbalové benjamínky

04.12.2006

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm s.r.o. sponzoruje fotbalové benjamínky TJ Vigantice.

Nové sklady a klempířská dílna

05.10.2006

Společnost zakoupila sklady a novou klempířskou dílnu objektu č.p. 1776 na ul. Kulturní v Rožnově pod Radhoštěm.
»více informací

Certifikovaná montážní skupina firmy VELUX

01.06.2006

Naše společnost se stala certifikovanou montážní skupinou firmy VELUX.

Nové strojové a technologické vybavení

11.03.2006

Společnost do nového roku vstupuje s novým strojovým a technologickým vybavením.
»více informací

Zrekonstruované prostory v Rožnově pod Radhoštěm

01.11.2005

Vážení zákazníci, dne 1.11.2005 jsme pro Vás otevřeli nově zrekonstruované prostory v Rožnově pod Radhoštěm.
»více informací